Dostlar bu sene bir çok güzel dizi oldu. Kore tvleri ve tabiki bizim bilgisayar ekranlarımız birçok yapımla bayram etti. E bunun sonucunda da en iyilerin seçileceği günün gelmesi kaçınılmaz bir hal aldı. Haziran ayında başlayan oylama bu ayın 26′ sına kadar devam edecek. Sizde oy kullanabilirsiniz. 30 Ağustosta kazananlar duyrulacak.

Burdan aday dizilere ulaşabilirsiniz. Burdan da oyuncuları oylayabilirsiniz.

Uluslararası adaylarda;

Erkek oyuncularda ilk üçte:

1. Lee Seung Gi – Briliant Legacy- (KOR) 2. Kim Nam Gil – The Great Queen Seondeok- (KOR) 3. Chou Vic – Black & White- (TWN)

Bayan oyuncularda ilk üçte ise:

1. Moon Chae Won – Briliant Legacy- (KOR) 2. Han Hyo Jo – Briliant Legacy – (KOR) 3. Sheh Charmaine – Beyond the Realm of Conscience – (HKG)

Ulusal olarak Kore’ye baktığımızda ise:

Erkeklerde: 1. Lee Seung Gi – Briliant Legacy- 2. Kim Nam Gil – The Great Queen Seondeok – 3. Lee Byung Hun – IRIS –

Bayanlarda: 1. Moon Chae Won – Briliant Legacy – 2. Han Hyo Jo – Briliant Legacy – 3. Lee Yo Won – The Great Queen Seondeok –

Ben erkeklerden Kim Nam Gil’in almasını istiyorum. Muhteşem Kraliçede yer yer piskopat, yer yer saf, bazen olması gerekenden de kurnaz ancak her daim aşık adam Bidam ile gönlümde tahtını kurmuştur 🙂

Bayanlarda ise yine Muhteşem Kraliçe ile kendine hayran bırakmış, her ne kadar “Bu sefer ne yapacak” , “Ne bu hırs” diye söylendiğim, çakallığın kitabını yazmış ancak suratından mıdır nedir ayılıp bayıldığım Mişil’e can veren Koh Hyun Jung alsın istiyorum.

Kore, Tayvan, Hong Kong, Japonya, Çin oyuncuların aday gösterildiği ülkeler. Ancak dramalara baktığımızda; Miniseriler, Kısa Dramalar ve Drama serileri olarak 3’e ayrılıyor. İngiltereden Güney Afrika’ya, Fransa’dan Malezya’ya kadar birçok ülke katılıyor.

En iyi olan, en çok oyu alan kazansın 🙂 Hadi bakalım. Haaaa sizde oy vermeyi unutmayın sakın! Yanlış bilmiyorsam her gün 1 oy verme hakkınız var.

Reklamlar