ANA KARAKTERLER

Efendim yukarıda gördüğünüz oyuncular hikayenin baş kahramanları. Soldan sağa Mercan Tekin ( Lee Yeong Ah ), Jang Dae Han ( Jin I Han), Han Soon Cheol (Yoon Kye Sang), Hoo Jin (Moon Mason).

Hikayenin adı “Finding the Heaven” Birbirleri için aile olan bir grup insanın hayatını anlatıyor. Normal bir hayattaki kadar dram, romantizm ve komedi var içinde. Tabi hikaye olmasından dolayı azıcık dozu yüksek olabilir. Konusuna gelince;

Mercan 3 senedir Kore’de yaşamaktadır. Üniversitede son senesini Kore’de okumuş ve orda yaşamaya devam etmektedir. Biraz haşarı biraz uçarı bir kız olmasının yanında normal bir genç kadındır. Hayatında farklı olan şey ise Hoo Jin’dir. Karşı komşusu Soon Cheol’un yeğenidir Hoo Jin. Soon Cheol, ablasının ölümünden sonra yeğenine bakmak zorunda kalmış bir yazardır. Mercan ile beraber Hoo Jin’e bakmaktadırlar. Dae Han ise Mercan’ın eski sevgilisidir. Koreden ayrılıp Amerika’ya eğitim için gitmiştir. Hikaye bu üç insanın ve yan karakterlerin kattığı renk ile şekillenmekte hepsinin birbirlerinin yaşamlarındaki etkileşimini anlatmaktadır.

Elimden geldiğince karalamaya çalıştığım. Sevgili Lee’nin pası ile başladığım bir hikaye. Aldığı reytinglere bağlı olarak yayımlamaya devam edeceğim. Sapıtmadan yazmaya çalışacağım bir hikaye olacak (İnşallah yani :D).

Umarım beğenirsiniz.

Çok yakında aşağıdaki adreste 😉

EDIT: İLK BÖLÜMÜ YAYIMLAMIŞ BULUNMAKTAYIM 😉 OKUMAK İSTEYENLERE DUYRULUR 😉

Finding the Heaven

Reklamlar